Konkurs na najlepszą prezentację multimedialną o Ropczycach rozstrzygnięty

29 marca 2012 r. w auli Zespołu Szkół Agro-Technicznych odbyło się podsumowanie konkursu dla uczniów gimnazjów na najlepszą prezentację multimedialną pt. "Ropczyce mają 650 lat". Konkurs ten był w ramach jubileusz naszego miasta, a nad całością honorowy patronat sprawował burmistrz Ropczyc - Bolesław Bujak.

Udział w konkursie wzięli gimnazjaliści powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Do oceny wpłynęło 28 prac. Spośród nich wybrane zostały 3 najlepsze:

Miejsce pierwsze - Sandra Guzek, Zespół Szkół Nr 3 w Ropczycach

Miejsce drugie - Weronika Kajdas, Zespół Szkół Nr 1 w Ropczycach

Miejsce trzecie - Mateusz Woźny, Zespół Szkół w Lubzinie

Poza pracami, które znalazły się na podium organizatorzy konkursu wyróżnili kolejne trzy osoby: Ewelinę Wójcik Zespól Szkół w Łączkach Kucharskich, Justynę Totoń Zespół Szkół Gnojnica Wola oraz Ewelinę Smoczyńską z Zespołu Szkół w Małej.
Po wręczeniu nagród ufundowanych przez burmistrza, AMW Auto Moto Małgorzata i Andrzej Wolscy oraz Sklep Komputerowy COMAX uczestnicy poznali próbkę umiejętności naszych uczniów kształcących się w zawodzie Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, którzy dla gości przygotowali słodki poczęstunek

Szczegóły
   
© ALLROUNDER